Noclehy se snídaní v Athénách (B&B v Athénách)

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Athénách. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Athén, kde najdeme města Vári, Markópoulon, Metókhi, Várkiza a Grammatikón.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Acropolis In House DHL 

Pokojů: 7
Hodnocení hostů
78 %

Set in the Athens City Centre of Athens, Acropolis In House DHL offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchenette. Each unit features a microwave, fridge, a coffee machine, as well as a stovetop and kettle.


2. Veggie Garden Athens B&B 

Foto: Veggie Garden Athens B&B
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
85 %

Veggie Garden Athens B&B is just a 4-minute walk from Argyroupoli Metro Station. It offers air-conditioned accommodation with a computer and free WiFi. Facilities include a garden and a shared lounge.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a balkónem
osoby47 - 47 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a přistýlkou
osoby47 - 71 EUR za noc

3. The Frogs_Guest House 

Foto: The Frogs_Guest House
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %


4. Dimi Luxurious Hospitality 

Foto: Dimi Luxurious Hospitality
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Athens, 300 metres from Ermou Street-Shopping Area, Dimi Luxurious Hospitality offers free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Some units feature a seating area and/or a terrace.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: